Prestiżowa nagroda WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorstw trafia do stargardziej firmy.
Konkurs WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorstw to Ogólnopolski Konkurs organizowany przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców. Nagrodę otrzymują przedsiębiorstwa odznaczające się idealną kondycją, które wpływają na budowę oraz rozwój polskiej gospodarki. Tegoroczna edycja konkursu jest wyjątkowa, gdyż odbywa się ona po raz 20., a wśród ponad 500 nominowanych znalazła się stargardzka firma Mirat S.C.
2017-10-23, 13:39

W Jubileuszowej Wielkiej Gali, która odbyła się 21 października 2017 w Warszawie udział wzięli laureaci Konkursu wraz z gośćmi i przedstawicielami władz państwowych, samorządowych, świata nauki, mediów oraz kultury.

Nagroda WIKTORII w kategorii Handel i Dystrybucja trafiła do rąk właścicieli firmy Mirat S.C., Andrzeja Tereszkiewicza i Pawła Harasimowicza ze Stargardu w woj. zachodniopomorskim, prowadzących sklep internetowy, w którym znaleźć można meble do domu i biura, a także materace, tekstylia domowe oraz dekoracje.

Firma Mirat S.C. po raz pierwszy wyróżniona została tak wyjątkową nagrodą, która potwierdza sukces przedsiębiorstwa – wysoką jakość produktów i obsługi klienta zbudowane na zasadach etyki biznesu. Sklep internetowy powstał w 2006 roku i od tego czasu stale się rozwija podnosząc jakość swoich usług, a także budując świadomość klientów względem coraz bardziej rozpoznawanej marki. „Wzrastająca sprzedaż przez Internet wymaga ciągłego rozwoju względem rosnących potrzeb klientów, dlatego tak ważne jest podąrzanie za trendami i tym czego oczekują kupujący. Idąc w tym kierunku staramy się na bieżąco ulepszać swoją stronę internetową, by ułatwić użytkownikom poruszanie się po niej i przyciągnąć tym samym większą ilość kupujących.” - mówi Andrzej Tereszkiewicz, właściciel.

KONTAKT / AUTOR
Andrzej Tereszkiewicz
Dyrektor zarządzający
Mirat s.c.
661976584
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy